Cselovszki Zoltán több mint egy évtizede vezeti az Iparművészeti Múzeumot, így különös jóindulat kell ahhoz, hogy a helyzet elszenvedőjének lássuk, és ne a mai állapotokhoz vezető folyamatok alakítójának. Mindenesetre most megtesz mindent, hogy a legfőbb áldozatként tekintsünk rá. Ez talán túlzás volna, még akkor is, ha az Iparművészeti Múzeum épületének katasztrófáját nem személy szerint ő idézte elő, azt a kormányzati döntések folyamatos hiánya okozta. Zsámbéki Anna a múzeumban járt, összefutott a főigazgatóval is, és megírta, mire lenne most szükség.
Bővebben >>>