Az Orbán-kormány jóban van mindenkivel, aki semmit nem hoz Magyarországnak és rosszban van az egyetlen hatalmi központtal – az Európai Unióval –, amely most is sok milliárd eurós támogatást nyújt hazánknak és a jogállamisági feltételek teljesítése esetén még sokkal többet folyósítana – írja Pecze Zoltán. De mi köze ennek a görögökhöz? Külügyi szakértő, egykori diplomata vendégszerzőnk vázolja ezt is.
Bővebben >>>